Kapat

Ünlü YouTuber Colin Furze, Uçan Bisiklet Üretti!

Anasayfa Bilim Ünlü YouTuber Colin Furze, Uçan Bisiklet Üretti!

Gün geçmiyor ki çılgın biri yeni icatlar yapmasın. 2 Milyondan fazla takipçisi olan ünlü YouTuber Colin Furze ilginç icatları arasına son marifetini ekledi. olan uçan bisiklet’i ekledi.

İlginç icatlar yapan YouTuber, son olarak evinde ürettiği (evinde değilde bu yine bir garaj üretimi diyebilirim bkz:microsoft) uçan bisiklet ile takipçilerinin karşısına çıktı. Tamamen evinde yaptığını söyleyen YouTuber, uçan bisiklet ile yerden yükselen bisikletin bu anlarını kendi YouTube kanalında takipçileri ile paylaştı.

Bu ürünün sadece eğlence amaçlı olduğu, ve sadece bir deneyden ibaret olabileceğini de söylemeden edemeyeceğim (yanılıyorum, bir kaç dokunuşla mükemmel bir alet olacaktır, fakat bu şekilde yazman gerekiyor 😀 ). Yerden az bir miktar yükselen bu araç ile dengede durmak oldukça zor iken birde ilerleme çalışmak biraz tehlikeli gibi görünmekte. Ama umuyorum ki gayret ederek uzun mesafaler için bunu da başarır.

Videoyu izlerken göreceğiniz gibi oldukça tehlikeli bir başlangıç olmasına rağmen sonradan gayet güzelde uçurabiliyor. Ölümcül ya da ciddi yaralanmalara sebep olacak pervane kısımlarına demir profilden koruma yapmayı ihmal etmeyen  Colin Furze, uçan bisiklet’in yapım aşaması ve kullanma süreçlerini de kaydetmiş.

İşte tüm bu aşamalar alttaki videolarda yer alıyor, burun birlikte izleyelim.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir