Kapat

Huawei Honor Play Special Edition’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Anasayfa Genel Huawei Honor Play Special Edition’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz Haziran ayında tanıtılan Huawei Honor Play, Special Edition ile birlikte yeni bir arayüze ve teknik özelliklere kavuştu.

Cezbedici tasarımı ve iki farklı renk seçeneğiyle birlikte 1 Ağustosta satışa çıkarılacak olan Huawei Honor Play Speical Edition, gövdesindeki lazerle yazılmış olan çizgiler ile birlikte parmak izi okuyucusu ve kamera sensörünün çevresini saran karşıt renklerle alıcısını bulacak.

Hem ön hem de arka kamerasında beş çeşit portre efekti bulunuyor ayrıca sahip olduğu yapay zeka sayesinde de çekilen fotoğraflarıda oldukça kaliteli resmedecek. Bu özelliklerinin yanı sıra Honor Play Special Edition, GPU Turbo özelliğini de bünyesinde barındırarak iyi bir oyun ve grafik performansına sahip olacak.

Telefonun satışı ise 1 Ağustos itibariyle Huawei’nin çevrimiçi mağazasından da satın alınabilecek. Tasarımı ve 2GB RAM kapasitesi dışında normal Honor Play versiyonundan farklı bir özelliği olmayan telefonun 6.3 inç büyüklüğünde Full HD bir ekranı, %89 ekran kasa oranı, Kirin 970 işlemcisi, 64 GB dahili depolama alanı ve 3750 mAh batarya kapasitesi bulunuyor.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir