Kapat

Black Shark 2 sızdırıldı!

Anasayfa Mobil Black Shark 2 sızdırıldı!

Xiaomi ara vermeden telefon piyasında yükselmeye devam ediyor.

Fiyat politikalarıyla gündemde olan ve “%5 kar” sloganıyla hareket eden Xiaomi, dur durak bilmeden telefonlarına yenilerini ekliyor. Bilindiği üzere Black Shark modelini tanıtımından/satışa çıkmasının ardından fazla bir süre geçmeden 2. versiyonu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Çin’in yükselen yıldızı Xiaomi, geçtiğimiz aylar oyun severlerin beğenisine sunduğu Black Shark telefonu ile Razer Phone’a kafa tutan modeller arasına girmeyi başarmıştı. İşleri sıkı tutan Xiaomi, ikinci versiyonu olacak olan Black Shark 2 üzerinde çalışmalara başlamış bile.

Sızdırılan görsele göre Xiaomi Black Shark 2, ilk nesil Black Shark ile benzer bir tasarıma sahip olacak. Fark olarak ise kameralar dikey olarak hizalanmış ve parmak izi tarayıcısı telefon kasasının arkasına taşınmış.

Cihazın ekran boyutu 5.99 inç olacak gibi duruyor. Ek olarak Black Shark 2, 4000 mAh batarya ile bizlerin beğenisine sunulacak. Bu kapasite, bir amiral gemisi için oldukça iyi olsa da oyun odaklı bir telefon için ortalama bir değer olduğu söylenebilir.

Durum şunu gösteriyor ki; Xiaomi yeni bir oyuncu telefonu için gerçekten atılım niteliğinde gelişmeler yapıyor. Yakında göreceğiz.

0 0 0 0 0 0

“Black Shark 2 sızdırıldı!” üzerine 1 yorum

  1. MatrufF says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir