Kapat

Telefonunuzla Fotoğraf Çekim Kalitesini Arşa Çıkaracak Uygulama

Anasayfa Mobil Telefonunuzla Fotoğraf Çekim Kalitesini Arşa Çıkaracak Uygulama

Android İşletim Sistemine Ait Telefonunuzla Fotoğraf Çekim Kalitesini Arşa Çıkarabilirsiniz

Google Camera, telefonunuzun donanımsal özelliklerine yazılımsal olarak ekstra özellik ekleyerek, normal kameranızla çektiğiniz fotoğraftan kat be kat daha kaliteli fotoğraflar çekmenize yardımcı oluyor.

Google, kullanılan donanımın yanında yazılımında önemli olduğunu vurguladığı telefonlardan biri olan Google Pixel’de bunu bizlere açıkca gösterdi. Huawei, Apple, Samsung gibi şirketler, çift kamera teknolojisi ile fotoğraf performansını yukarıya çekmeye çalışırken,” Google Pixel” ve “Google Pixel 2” ikilileri tek arka kamera ile rakiplerinin sunduğu tüm özellikleri neredeyse sunmayı başardı.

Aslında Google markası telefonlarda kullanılan donanım diğer markalara nazaran biraz daha alt seviyede fakat Google Kamera ile birlikte HDR+ ve Portre modu gibi özellikler ile mükemmel kareler yakalamamızı sağlıyor. Ancak şöyle bir durum var ki Google Kamera Play Store’de bulunmuyor.

Bu sebepten ötürü XDA üyeleri bu uygulamanın belirli telefonlarda kullanılmasını değilde genele hitap eden bir uygulama olsun istiyorlar. İşte bu esnada da yine XDA yetişiyor ve siz değerleri kullanıcılar için bu uygulamayı diğer telefonların da kullanabilmesi için portluyorlar. Şuanda bir çok telefon için geliştirilmiş Google Kamera uygulaması bulunuyor. Buraya tıklayarak 40’dan fazla akıllı telefon modeli için Google Kamera uygulamasının APK sayfasına ulaşabilirsiniz.

1 0 0 0 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir