Kapat

Türk Geliştiriciden, Performans Arttıran Uygulama: AndroBooster

Anasayfa Mobil Türk Geliştiriciden, Performans Arttıran Uygulama: AndroBooster

AndroBooster CyanLog rumuzlu kişi tarafından geliştiriliyor, bu uygulama sayesinde uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

Geliştirici ‘AndroBooster’ ismini verdiği bu yeni uygulamasında hıza odaklanmış, mobil cihazlarda kullanılan uygulamaların hızını arttırmayı amaçlıyor. Karmaşık olmayan ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir arayüze sahip olan AndroBooster, özellikle rootlu olan cihazlarda son derece derece yüksek performans sağlıyor.

AndroBoosterAndroBooster

3 farklı hızlandırma seçeneğine sahip olan uygulamanın ilk seçeneği ‘Uygulama Hızlandırıcısı.’ Sadece belirli bir uygulamaya yönelen ve o uygulamayı hızlandırmak için kullanılan bu seçenek, rootsuz olan cihazlarda kullanılabilen tek seçenek. Cihazdaki RAM’in çoğunun tek bir uygulama için ayrılmasını sağlayan bu seçenek, oyun oynarken donma/kasma yaşayan kişilere çözüm sunabilir.

Diğer seçenek ise ‘Ultra Oyun Modu.’ Ne için kullanıldığını isminden de anlayabileceğiniz bu mod, sadece rootlu olan cihazlarda çalışıyor. Cihazdaki tüm işlemci çekirdeklerinin son hızda çalışmasını sağlayan Ultra Oyun Modu, ağır grafikli oyunları oynayabilmek için kullanılabilir.

AndroBoosterAndroBooster

Son seçeneğimiz ise ‘Yüksek Hızlandırma Modu.’ Cihazın aktif işlemci çekirdeklerini hızlandıran bu mod, Ultra Oyun Modu kadar olmasa da performansın artmasına katkıda bulunur. Bu mod da sadece rootlu cihazlarda kullanılabilir.

Uugulamayı İndirmek için Google Play Sayfasına Git

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir