Kapat

Yılın En İlginç Telefonu Red Hydrogen’in Tanıtılmasına Çok Az Kaldı

Anasayfa Mobil Yılın En İlginç Telefonu Red Hydrogen’in Tanıtılmasına Çok Az Kaldı

Yılın en ilginç telefonu olacak olan Red Hydrogen tanıtımına çok az kaldı.

Bilindik olan ve markasına para yağdırdığımız telefon (siz ona ayfon diyorsunuz) sadece görünüşte değişiklik yaparken inovasyon olarak bir adım öteye gidebilmiş değil zira iPhone X’de sadece Gürünüm v ekozmetik olarak iyileştirme yapılmış ve gördüğümüz gibi ekranda bir çektik var diğer telefonlar da bu çentik furyasına katılmış bulunmakta.

İşte bu furya’yı ortadan kaldıracak olan bir telefon geliyor;Red Hydrogen. Normalde kameralarıyla nam salan ve bu alandaki başarısıyla bilinen Red, 3 boyutlu görüntüleri hiçbir ek malzemeye ihtiyaç duymadan ekranda holografik görüntülere çevirmeyi planlıyor. ‘4 açılı görüntü’ olarak adlandırılan bu teknoloji, telefon dünyasında bir çığır açabilir.

Tanıtılmasına oldukça kısa bir süre kala, Red’in kurucusu ve CEO’su Jim Jannard’dan önemli açıklamalar geldi. Yaptığı bu açıklama;

“4 açılı görüntüyü daha önce hiç kimse denemedi. Bu projeye başladığımızda telefon operatörleri veya telefonlarla ilgili hiçbir şey bilmiyorduk. Ürünü piyasaya sürdüğümüzde bitmiş bir şeyle karşılaşmayacaksınız. Uygulama güncellemeleri ve firmware’ler daha önce hiçbir telefonda görmediğiniz kadar çok olacak. Devam ettikçe öğreneceğiz. Dürüst olmak gerekirse bu piyasaya girmek gibi bi derdimiz yok.”

3 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir