Kapat

GTA 5’e Magneto Modu Geldi

Anasayfa Oyun GTA 5’e Magneto Modu Geldi

GTA 5’e Metal Olan Her Şeyi Kontrol Etmenizi Sağlayan Magneto Modu Geldi

JulioNIB tarafından getirilen Magneto modu ile GTA 5’de bir çok şey artık mümkün. Metallerin kontrolünü elinde bulunduran Magneto ile uçaktan arabaya, trenden silaha birçok nesneyi kontrol edebileceksiniz.

GTA 5’te, X-Man filmini karakterlerinden biri olan Magneto’nun güçlerine sahip olabilirsiniz. Magneto ile arabaları fırlatabilir, gökyüüznde uçan uçakları çekebilir ya da trenleri raydan çıkarıp, insanların ellerinden silahlarını alabilirsiniz. Metal içeren herşeyi çekebilen Magneto’nun GTA’ya özel bir de özelliği var. Silahları insanların elinden aldıktan sonra silahına davranan herkesi öldürebilirsiniz.

Metal nesneleri birbirine bağlama gücüne sahip Magneto ile bükülmüş metallerden bir grup nesne ortaya çıkartabilirsiniz. Ayrıca Magneto ile bir uçağa araba fırlatabilecek, dilerseniz arabayı uçakla parçalayabileceksiniz.

Magneto’yu ortaya çıkartan JulioNIB’e destek vermek ve modlara erken erişim sağlamak isterseniz kendisinin  Patreon hesabına ulaşabilirsiniz ayrıca komut dosyasının tüm detaylarını ve kurulum talimatlarınada buradan erişebilirsiniz.

Ha unutmadan aşağıdan da ilgili modun videosunu izleyebilrsiniz

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir