Kapat

Mini Oyun Bilgisayarı Intel Skulltrail NUC Fiyat ve Teknik Özellikleri

Anasayfa Donanım Mini Oyun Bilgisayarı Intel Skulltrail NUC Fiyat ve Teknik Özellikleri

Intel üretimi yeni nesil akıllı oyuncu bilgisayarı Intel Skulltrail NUC çok yakında başta Amerika olmak üzere, tüm dünya genelinde satışa sunulacak. Intel Skulltrail NUC ile ilgili piyasa satış fiyatı, deyatları ve teknik özellikleri haberimizde yer alıyor.

Intel Skulltrail NUC Nasıl Olacak ?

Ufacık bir görnümün altına kocaman bir performans canavarı sığdıran Intel ekibi, özellikle Iris Pro grafik birimi ve Skylake mimarisine sahip işlemcisi ile oyuncuların gözdesi olmaya hazırlanıyor.

Yapı ve mimari olarak 45W değerinde termal tasarım profili (TDP), Intel Core i7-6770HQ Skylake işlemcisi ve Iris Pro 580 grafik kartı ile mükemmel bir uyum sağlayan Skulltrail NUC, oyuncular tarafından güçlü grafik kartlarını sisteme entegre eden günümüz ATX’lerine meydan okuyabilir diyebiliriz. Intel Skulltrail NUC‘te ayrıca Thunderbolt 3 denetleyicisine bağlı USB 3.1 C tipi bağlantısı ve 32 GB DDR4 RAM (2133 MHz) bulmakta.

Intel Skulltrail NUC

M2 yuvasının altında Intel 8260 802.11ac Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 kablosuz modülü ve Gigabit Ethernet portu da yer alıyor. Ek bağlantı noktalarında Trail MBK kızıl ötesi sensörü, dört adet USB 3.0 bağlantı noktası, HDMI 2.0 ve mini Displayport 1.2‘nin yanı sıra Analog ses giriş – çıkış ve bir adet SD kart yuvası entegre edilmiş.

Intel Skulltrail NUC

 

Peki nedir bu Intel Skulltrail NUC’un Fiyatı?

Yeni nesil mini oyuncu bilgisayarı Intel Skulltrail NUC 216 mm x 116 mm x 23 mm boyutunda olduğu gibi, Amerika Birleşik Devletleri’nde 650 dolardan satışa çıkıyor. Cihazın Türkiye’ye geliş tarihi ise şuan için belli olmamakla birlikte, Intel‘den aldığımız bilgilere göre Eylül ayı veya Ekim ayında tanışma fırsatımız olacak gibi gözükmekte. Bu da demek oluyor ki 5 6 ay kadar dişimizi sıkacağız. Intel’in yeni nesil oyuncu bilgisayarının diğer tüm teknik özelliklerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz (Sistem özellikleri gayet güzel ve cezbedici, alınması düşünülebilir bir bilgisayar).

Intel Skulltrail NUC

 

Teknik Detay, Özellik ve Fiyatı

Intel Skulltrail NUC

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir