Kapat

Turkcell, Enfilasyonla Mücadele İçin Kullanıcıların İnternet Kotalarını İkiye Katladı

Anasayfa Ekonomi Turkcell, Enfilasyonla Mücadele İçin Kullanıcıların İnternet Kotalarını İkiye Katladı

Enflasyonla Topyekün Mücadelede Turkcell Kullanıcılarının İnternetlerini ikiye Katlayarak Destekleyeceğini Açıkladı

Bir kaç gün öncesinde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak #TürkiyeKazanacak sloganıyla Enflasyonla Topyekün Mücadele programını hayata kazandırmıştı. Bu açıklamdan sonra bir çok firma bu programa destek farklı şekillerde destek verdi. Turkcell ise bu şirketlerden sadece biri ve bugün itibariyle de kullanıcıların internet kotalarını iki katına çıkaracağının açıklamasın yaptı.

 

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Turkcell Türkiye için var. Türkiye olmadan Turkcell var olamaz. Biz de dijital altyapımızı müşterilerimize açarak internet kotalarını ikiye katlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanmaya başlayacak. Biliyoruz ki Türkiye kazanırsa Turkcell de kazanacak.”ifadelerini kullandı.

4,5G uyumlu SIM kart sahipleri, BiP uygulamasında ‘Keşfet’ kısmında yer alan ‘Enflasyonla Mücadele’ kanalını takip ederek kampanyadan faydalanabilecek. Kampanya sene sonuna kadar devam edecek ve SIM kartı 4,5G uyumlu olmayan kullanıcılar da Turkcell bayiilerinde ücretsiz olarak 4,5G uyumlu kart çıkartabilecek.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir