Kapat

Ninja Kaplumbağalar 2’den Yeni Bir Fragman Daha Geldi

Anasayfa Sinema Ninja Kaplumbağalar 2’den Yeni Bir Fragman Daha Geldi

Bir çok kişinin daha çocukluğunda izlediği çizgi filmlerden biri Ninja Kaplumbağalar yakın zamanda (2014 yılında) bir film olarak karşımıza çıkmıştı. Yine çok yakın zamanda serinin devamı olarak gelen 2. filmi olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows’dan bir fragman daha geldi.
Leonardo, Raphaël, Michelangelo, Donatello ve Splinter Usta unutulmayan bu mahlukatlar çocukluğumuzdan beri sevdiğimiz Ninja Kaplumbağalar‘ın baş karakterleri. 2014 yılında Teenage Mutant Ninja Turtles ile başlayıp bize kendini yeniden sevdiren ve o April‘i yine yeniden aşık eden film, bizleri tekrardan yerimizde sabitleyip hop oturup hop kaldıran içten içe sevindiren bu ekip Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows adındaki serinin yeni filmi 3 Haziran 2016 tarihinde vizyona giriyor.

 

İlk fragmanıyla oldukça eğlenceli ve aksiyonlu bir film olacağı sinyalini veren ekip, Rocksteady, Bebop ve Casey Jones gibi karakterlerin de sonunda karşımıza çıkacağının sinyallerini vermişti. Fakat işin en heyecan verici tarafı özellikle kadınların kalbini çalan Arrow dizisinde Green Arrow‘u canlandıran Stephen Amell tarafından Casey Jones‘un oynanacak olması olabilir.

Şimdi de heyecanı biraz daha arttıran ikinci fragmanı ile karşımıza çıkan yapımı merakla bekliyoruz.

Merakla bekliyoruz, April’a bak be 😀  😉

0 0 0 1 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir